En yeni haliyle Firefox Tarayıcın için ZenMate VPN'e merhaba de!

Yeniden yapılandırılan ZenMate ile Firefox VPN eklentisi bulabileceğin en güçlü ve hızlı VPN

FIREFOX İÇİN YENİ ZENMATE VPN'İ DENE

ZenMate Free: 1 lokasyon, sınırsız veri kullanımı

ZenMate Free kullanıcılarına yönelik değişiklikler: ZenMate'den ücretsiz faydalanan kullanıcılarımız şimdi veri kullanım limiti olmadan 1 lokasyona erişim sağlayabilecekler. Ancak ZenMate'in diğer tüm özellikleri, log ve reklam olmadan güçlü şifreleme, gizlilik ve IP saklama her zamanki gibi ZenMate Free'de devam edecek.. ZenMate seni Ticari Bir Ürün olarak görmedi ve görmeyecek. Diğer bazı ücretsiz VPN hizmetlerinden farklı olarak ZenMate kullanıcı verilerini kesinlikle 3. parti kişi ve kuruluşlarla paylaşmaz veya satmaz. Zaten log yok dedik. Bu değişiklik sayesinde ücretsiz kullanıcılarımıza güvenli ve değerli bir hizmet sunmaya ve herkes için kolay güvenlik ve gizlilik amacıyla çıktığımız bu yola devam etmeye olanak bulmuş oluyoruz.

Firefox Tarayıcın İçin Bulabileceğin En İyi VPN

Firefox kullanıcıları için ZenMate VPN'i yeniden yarattık. Bu ne anlama mı geliyor? Firefox için ZenMate VPN şimdi eşsiz performansıyla bulabileceğin en sağlam, güvenli ve en hızlı VPN.

Log Yok. Reklam Yok. Bu yüzden kaygıya gerek yok.

ZenMate olarak bizler hiçbir kullanıcı verisini takip etmiyor ve depolamıyoruz. Ayrıca ZenMate'in katı "Sıfır Log Politikası" Alman Kişisel Verileri Koruma Yasası üzerine kuruludur. Hiçbir kişisel veriyi depolamadığımız için ilgilenen şirketlerine veri satmak gibi bir durumda söz konusu olmuyor ve olmayacak.

Sen ve kişisel verilerin bizim için hiçbir zaman Ticari Ürün olmadı ve olmayacak.

Tüm ZenMate Free kullanıcıları %100 şifreleme ile kapsamlı güvenlik ve online gizlilikten faydalanıyor. ZenMate Free hizmetini devam ettirmemizi mümkün kılan Premium kullanıcılarımızın sağladıkları katkı. ZenMate Free'nin şu anda itibaren tek dezavantajı kullancılarına 1 lokasyon seçeneği sunması. Maalesef artan altyapı maliyetimizi dengede tutmamız gerekiyor.

Bulabileceğin En Sağlam VPN

ZenMate VPN uygulamasının her zamankinden çok daha güçlü olduğundan emin olmak için tüm yapılandırma sürecinin üzerinden geçtik. Şimdi yenilenen tarayıcı eklentilerimiz, mobil uygulama ve masaüstü istemcilerimizle dışarıdan gelen tüm engelleme ve kompleks ağlardan kaynaklı problemlere hazırız.

%100 güvenli global network

ZenMate aktifken internetle aranda en gelişmiş şifreleme sistemleri ve altyapı kullanılarak güvenli bir tünel oluşturulduğunun garantisini verebiliriz.

ZenMate Premium ile daha kapsamlı güvenlik

ZenMate Free tarayıcında (Firefox, Chrome, Opera, Yandex) kapsamlı güvenlik ve gizlilik sağlıyor. Hesabını ZenMate Premium'a yükselterekse hem tarayıcında, hem de bilgisayar, tablet ve telefonunda kapsamlı güvenlik ve gizliliğin keyfini sürebilirsin. Üyelik planlarımız için tıkla <mixin.linkTo('onboarding/version-ff')

İnternet Senin

ZenMate herkes için, her zaman sansürsüz ve coğrafi sınırlamalardan uzak internet erişiminin arkasında durdu ve durmaya devam ediyor. Umuyoruz ki sende ZenMate ile özgür internetin keyfini sürüyorsundur.

ZenMate <3 Firefox

Firefox kullancılarına yönelik ilk VPN eklentilerinden biri olan ZenMate, 2013 senesinden bu yana Firefox VPN eklentisinde yüzbinlerce kullanıcımızın geri bildirimlerinide dikkate alarak sürekli olarak iyileştirmeler yaptı ve yapmaya devam ediyor. Firefox VPN eklentimizi yeniden yapılandırırken çok eğlendik. Umarız sende kullanırken eğlenirsin.

Şimdi kayıt ol ve ZenMate Firefox VPN'in en yeni halini test et. Ya da Premium'u ilk tercih edenlerden ol ve ekstra %50 indirimi yakala.

Ödeme İşlemi


  • Premium Destek
  • 30+ ülkede turbo hızda lokasyonlar
  • Gelişmiş Güvenlik ve Şifreleme
  • Sınırsız Bandwidth ve Lokasyon Değişimi
  • 14 Gn İçinde İade Politikası